Fotopasti na ochranu majetku

Někdo Vám škodí na majetku? Ztrácí se vám věci nebo pravidelně nacházíte poničený majetek? Pořiďte si fotopast na zloděje nebo ochranu majetku a vyřešte Váš problém jednou provždy!


Fotopasti jsou malé, chytré kamery velké jako dlaň. Díké své velikosti lze fotopasti všude a důmyslně schovat. Každá fotopast je mobilní, napájena tužkovými bateriemi s dlouhou výdrží. Díky tomu můžete fotopasti používat kdekoliv!

Fotopasti jsou opravdu velmi universální, úspěšně je používají lesníci, obce, města, policejní složky atd.


Velmi dobrých výsledků dosáhnete s fotopastí FORESTCAM Tiny. Fotopast o rozměrech 10,5x8x5 cm velmi dobře ukryjete. Silný dosah a neviditelný osvit zajistí pěkné fotografie i v noci za úplné tmy. V případě, že potřebujte snímky zasílat na mobil nebo email, pomůže vám ScoutGuard SG880-14mHD.

FORESTCAM Tiny fotopast na ochranu majetku

Pokud fotopast zaznamená tepelný pohyb, vyfotí obrázek nebo dokonce natočí velmi kvalitní video, včetně zvuku a uloží ho na SD kartu. Nahrávku si můžete prohlédnout na počítači a odhalit tak, kdo vám způsobeje vrásky na čele.

Ceny fotopasti přitom nejsou v porovnání s drahým kamerovým systémem vysoké. Levné fotopasti lze pořdít od 2490 Kč a výše. K dostání jsou i fotopasti s odesíláním snímků, tzv gsm fotopasti. Fotopast jednoduše nastavíte a ona vás bude neprodledně informovat pomocí MMS nebo emailu co se před ní děje. Výhodou je, že můžete ihned zakročit!


WIFI fotopasti na ochranu majetku

ScoutGuard SG520 PRO W je poslední novinkou WIFI fotopasti. Jedná se o universální fotopast na ochranu majetku i fotopast na zvěř. Výhodou je, že můžete fotopast nainstalovat do nedostupné výšky a snímky pohodlně stahovat bez nutnosti brát fotopast do rukou.

Fotopast na zloděje odhalení pachatele

Pokud se vám článek líbil a myslíte si, že pro fotopast najdete využití, můžete ji zakoupit u autorizovaného dovozce www.eshop-fotopasti.cz. Využijte nákupního rádce nebo si s výběrem správné fotopasti nechte poradit!fotopasti na ochranu majetku
  • Flexibilita výroby
  • Bezkonkurenční ceny!
  • Třídění dříví dle jakosti
  • Doprava v okolí od 8 PRMS zdarma
  • Rozsáhlý sortiment šlužeb
  • Možnost štípání dříví přímo u Vás!
  • Zvolte si délku polen!
  • Možnost výběru uložení dříví
  • Stálý zákazníci dostanou vždy více!